Katalog stron

Planowanie i realizacja sprzedaży – Mi Momento

5.00
  1. Strona główna
  2. » Planowanie i realizacja sprzedaży – Mi Momento
Adres:
Obornicka 104, Suchy Las, Polska 62-002
Opis strony:

Mi Momento jest jedną z najlepiej dynamicznie rozwijających się firm w branży „flash sales”. Działamy jako zewnętrzny dział zakupu dla klubów zakupowych oraz innych przedsiębiorstw handlowych z całego świata. Jesteśmy obecni w Europie, USA, Afryce, Azji i Oceanii. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się zarówno stocki magazynowe jak i aktualne kolekcje producentów i dystrybutorów odzieży i dodatków, biżuterii, obuwia, artykułów home & living, małego RTV i AGD oraz inne.

Dzięki współpracy z wieloma klubami i dostawcami Mi Momento odpowiada szybko i sprawnie na potrzeby zwiększenia obrotów swoich partnerów. Dołącz do ich grona i zostań naszym biznesowym partnerem – razem będziemy powiększali Twoje obroty i zyski.

Zespół Mi Momento to międzynarodowa grupa osób; porozumiewamy się po polsku, angielsku, niemiecku, duńsku, bułgarsku i włosku. Dzięki temu sprawnie i profesjonalnie realizujemy naszą współpracę z partnerami.

Mi Momento sprawi, że zaplanujesz i zrealizujesz nową kampanię w przeciągu kilku dni lub kilku tygodni – jesteśmy bardzo elastyczni.

Kategoria:   
Informacje kontaktowe
Strona WWW:

Wyślij wiadomość do właściciela wpisu